ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ ОСОБИСТИХ ЗМАГАНЬ
1. Особисті змагання проводяться у неділю за встановленим розкладом згідно з календарем.
2. Учасники діляться за рівнем на 3 ліги: Супер Ліга, Вища Ліга та Перша Ліга.
3. Для Супер Ліги змагання складаються з 5 турів в одиночній категорії та 2 турів у парній; для Вищої Ліги - з 6 турів в одиночній та 2 турів парної; для Першої Ліги – з 9 турів в одиночній категорії.
4. Одиночні турніри проводяться з розіграшем усіх місць. Усі ігри до четвірок розігруються в одну партію до 21 очка. Півфінали, фінали та ігри за 3 місце проводяться з розіграшем повної зустрічі. Ігри за 5 – 8 місця граються на боковинах, повну зустріч, а ігри за 9 місце і нижче – на боковинах одну партію.
5. На основі отриманих результатів, починаючи з 1 туру, складається рейтинг для кожної з ліг, що оновлюється після кожного туру.
6. Очки нараховується за такою системою:
1 місце – 100 очок
2 місце – 80 очок
3 місце – 70 очок
4 місце – 60 очок
5 місце – 55 очок
6 місце – 50 очок
7 місце – 45 очок
8 місце – 40 очок
9 місце – 35 очок
10 місце – 30 очок
11 місце – 25 очок
12 місце – 20 очок
13 місце – 15 очок
14 місце – 10 очок
15 місце – 5 очок
16 місце – 0 очок
7. У рейтинг зараховуються 5 найкращих результатів сезону.
8. Наприкінці сезону на підставі рейтингу проводиться Супер-Фінал, у якому беруть участь перші 4 позиції у рейтингу кожної з Ліг. Переможець Супер-Фіналу вважається переможцем сезону та нагороджується.
9. Рейтинг парних турнірів не прораховується. Пари складаються безпосередньо перед початком турніру прямим жеребкуванням.
СПИСКИ УЧАСНИКІВ ЗА ЛІГАМИ |
||||||||
Супер Ліга |
Вища Ліга |
Перша Ліга |
||||||
1 |
Стерін Владислав |
1 |
Дуболазов Гліб |
1 |
Вискребець Денис |
|||
2 |
Сокол Олександра |
2 |
Вашакідзе Васо |
2 |
Лебедєв Владислав |
|||
3 |
Крячко Єлизавета |
3 |
Гладкоскок Олександр |
3 |
Чернова Злата |
|||
4 |
Новохатько Ангеліна |
4 |
Мазанов Максим |
4 |
Хоменко Валерія |
|||
5 |
Огурцова Маргарита |
5 |
Дуплякіна Олена |
5 |
Болбас Юлія |
|||
6 |
Ільїнська Марина |
6 |
Єськова Катерина |
6 |
Цибульник Богдан |
|||
7 |
Мазниченко Олександр |
7 |
Гладкоскок Дмитро |
7 |
Гриньова Олександра |
|||
8 |
Гриненко Дана |
8 |
Бобро Даніїл |
8 |
Сабада Олена |
|||
9 |
Чернишов Артем |
9 |
Калмиков Савелій |
9 |
Рева Віталій |
|||
10 |
Кофанов Дмитро |
10 |
Альохін Дмитро |
10 |
Солодухіна Катерина |
|||
|
|
11 |
Кобзар Євген |
|||||
|
|
12 |
Гриценко Михайло |
|||||
|
13 |
Романенко Марина |
||||||
|
14 |
Славтич Христина |
||||||
|
15 |
Габрук Ганна |
РОЗКЛАД |
||||
|
Школа |
Початок |
Закінчення |
Відповідальний |
СУПЕР ЛІГА |
СШ №150 |
8:00 |
11:00 |
Гасанов А.Н. |
ВИЩА ЛІГА |
ЛМ №133 |
11:00 |
14:00 |
Завадський Д.О. Крючкова А.Р. |
ПЕРША ЛІГА |
СШ №150 |
11:00 |
14:00 |
Гасанов А.Н. Конов В.С. |
КАЛЕНДАР ОСОБИСТИХ ТУРНІРІВ
|
СУПЕР ЛІГА |
ВИЩА ЛІГА |
ПЕРША ЛІГА |
|||
Дата |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
Вид змагань |
Тур |
20.11.11 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
Одиночні |
1 |
27.11.11 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
2 |
Одиночні |
2 |
04.12.11 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
3 |
Одиночні |
3 |
11.12.11 |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
4 |
Одиночні |
4 |
18.12.11 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
5 |
Одиночні |
5 |
25.12.11 |
Одиночні |
6 |
Одиночні |
6 |
Одиночні |
6 |
Супер Ліга |
||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
Сума |
Кіл-ть турів |
Очки |
1 |
Ільїнська Марина |
100 |
100 |
100 |
100 |
100 |
100 |
600 |
6 |
500 |
2 |
Новохатько Ангеліна |
80 |
80 |
60 |
80 |
80 |
80 |
460 |
6 |
400 |
3 |
Гриненко Дана |
60 |
70 |
80 |
55 |
70 |
60 |
395 |
6 |
340 |
4 |
Огурцова Маргарита |
50 |
55 |
50 |
60 |
50 |
55 |
320 |
6 |
270 |
5 |
Стерін Владислав |
55 |
40 |
- |
70 |
55 |
50 |
270 |
5 |
270 |
6 |
Крячко Єлизавета |
45 |
45 |
55 |
50 |
45 |
45 |
285 |
6 |
240 |
7 |
Сокол Олександра |
70 |
60 |
70 |
- |
- |
- |
200 |
3 |
200 |
8 |
Мазниченко Олександр |
- |
- |
- |
45 |
60 |
70 |
175 |
3 |
175 |
9 |
Чернишов Артем |
35 |
50 |
- |
- |
- |
- |
85 |
2 |
85 |
10 |
Кофанов Дмитро |
40 |
- |
- |
- |
- |
- |
40 |
1 |
40 |
Вища Ліга |
||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
Сума |
Кіль-ть турів |
Очки |
1 |
Дуболазов Гліб |
70 |
100 |
- |
100 |
70 |
55 |
395 |
5 |
395 |
2 |
Бобро Даніїл |
60 |
45 |
80 |
70 |
80 |
80 |
415 |
6 |
370 |
4 |
Мазанов Максим |
- |
55 |
100 |
45 |
100 |
70 |
370 |
5 |
370 |
3 |
Вашакідзе Васо |
80 |
50 |
70 |
60 |
60 |
60 |
380 |
6 |
330 |
5 |
Гладкоскок Олександр |
100 |
70 |
- |
80 |
- |
45 |
295 |
4 |
295 |
8 |
Альохін Дмитро |
55 |
80 |
- |
55 |
- |
100 |
290 |
4 |
290 |
7 |
Калмиков Савелій |
- |
30 |
60 |
50 |
55 |
50 |
245 |
5 |
245 |
6 |
Гладкоскок Дмитро |
50 |
40 |
55 |
40 |
50 |
40 |
275 |
6 |
235 |
9 |
Дуплякіна Олена |
- |
60 |
- |
- |
- |
- |
60 |
1 |
60 |
10 |
Єськова Катерина |
- |
35 |
- |
- |
- |
- |
35 |
1 |
35 |
Перша Ліга |
||||||||||
№ |
Прізвище, ім'я гравця |
1 тур |
2 тур |
3 тур |
4 тур |
5 тур |
6 тур |
Сума |
Кіл-ть турів |
Очки |
1 |
Славтич Христина |
100 |
100 |
80 |
80 |
- |
70 |
430 |
5 |
430 |
2 |
Лебедєв Владислав |
55 |
80 |
70 |
100 |
80 |
60 |
445 |
6 |
390 |
3 |
Кобзар Євген |
70 |
50 |
100 |
70 |
70 |
80 |
440 |
6 |
390 |
4 |
Солодухіна Катерина |
- |
70 |
55 |
55 |
100 |
100 |
380 |
5 |
380 |
5 |
Вискребець Денис |
80 |
55 |
60 |
60 |
55 |
55 |
365 |
6 |
310 |
6 |
Габрук Ганна |
60 |
60 |
50 |
50 |
60 |
45 |
325 |
6 |
280 |
7 |
Сабада Олена |
45 |
45 |
45 |
45 |
45 |
50 |
275 |
6 |
230 |
8 |
Хоменко Валерія |
50 |
40 |
40 |
40 |
50 |
- |
220 |
5 |
220 |
9 |
Болбас Юлія |
40 |
- |
35 |
- |
40 |
40 |
155 |
4 |
155 |
10 |
Чернова Злата |
- |
- |
- |
35 |
- |
35 |
70 |
2 |
70 |
11 |
Рева Віталій |
- |
- |
30 |
25 |
- |
- |
55 |
2 |
55 |
12 |
Іваштенко Аріна |
- |
- |
- |
20 |
- |
30 |
50 |
2 |
50 |
13 |
Цибульник Богдан |
- |
- |
- |
30 |
- |
- |
30 |
1 |
30 |
СУПЕР ЛІГА |
||
Ільїнська Марина |
||
|
Ільїнська Марина |
|
Огурцова Маргарита |
|
|
|
Ільїнська Марина |
|
Гриненко Дана |
|
1 місце |
|
Новохатько Ангеліна |
|
Новохатько Ангеліна |
||
ВИЩА ЛІГА |
||
Дуболазов Гліб |
||
|
Дуболазов Гліб |
|
Вашакідзе Васо |
|
|
|
Дуболазов Гліб |
|
Мазанов Максим |
|
1 місце |
|
Бобро Даніїл |
|
Бобро Даніїл |
||
ПЕРША ЛІГА |
||
Славтич Христина |
||
|
Солодухіна Катерина |
|
Солодухіна Катерина |
|
|
|
Кобзар Євген |
|
Кобзар Євген |
|
1 місце |
|
Кобзар Євген |
|
Лебедєв Владислав |