Вітаємо переможців Чемпіонату U19!
Чоловіча одиночка:
1 місце - РЕВА ВІТАЛІЙ
2 місце - ПЕРШИН ОЛЕКСІЙ
3 місце - КРАВЧЕНКО МАКСИМ
Жіноча одиночка:
1 місце - БУГРОВА ПОЛІНА
2 місце - ФРОЛОВА ВАРВАРА
3 місце - СОБКО ЯНА
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Проскурін Владислав | Миколаївка |
2 | Куртлацков Микола | Миколаївка |
3 | Мозговий Матвій | Миколаївка |
4 | Фролов Артем | ЛМ №133 |
5 | Алимов Арсеній | ЛМ №133 |
6 | Джус Іван | ХГ №169 |
7 | Антамонов Лев | ЛМ №133 |
8 | Дорошенко Матвій | ХГ №169 |
9 | Тер-Карапетянц Давід | ЛМ №133 |
10 | Павельчук Роман | ЛМ №133 |
11 | Столяренко Іван | ЛМ №133 |
12 | Голобородько Олексій | ХСШ №109 |
13 | Осінський Олексій | ЛМ №133 |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Альмалалха Раія | Резерв |
2 | Бєлобровчук Софія | Резерв |
3 | Фоміна Юлія | Резерв |
4 | Добрянська Єлизавета | Миколаївка |
5 | Вамболь Богдана | ЛМ №133 |
6 | Скрипка Софія | ХСШ №109 |
7 | Воскресенська Яна | ХСШ №109 |
8 | Шубіна Ганна | Миколаївка |
9 | Александрова Марія | ХСШ №109 |
10 | Ткаченко Анастасія | ХСШ №109 |
11 | Мележик Аліна | ЛМ №133 |
12 | Шандибіна Поліна | ЛМ №133 |
13 | Кутілова Валерія | ХСШ №109 |
14 | Гаврилюк Леся | ЛМ №133 |
15 | Коваленко Олександра | ХСШ №109 |
16 | Мінко Мар'яна | ХСШ №109 |
17 | Ільїнська Марія | ЛМ №133 |
18 | Єрьоменко Марина | ХГ №169 |
19 | Гусаренко Єлизавета | ЛМ №133 |
20 | Карпенко Василіса | ЛМ №133 |
21 | Басова Ганна | ХСШ №109 |
22 | Шинкаренко Марія | ХСШ №109 |
23 | Одинцова Владислава | ЛМ №133 |
24 | Книш Аріна | ЛМ №133 |
25 | Бусловська Лейла | ХСШ №109 |
26 | Лавренко Варвара | ХГ №169 |
27 | Голобородько Катерина | ХСШ №109 |
28 | Сидоренко Поліна | ХСШ №109 |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Литвиненко Артем | Резерв |
2 | Антропов Георгій | Резерв |
3 | Проскурін Владислав | Николаевка |
4 | Черкашин Борис | ХГ №169 |
5 | Сосновий Ігор | ХГ №169 |
6 | Фролов Артем | ЛМ №133 |
7 | Алимов Арсеній | ЛМ №133 |
8 | Антамонов Лев | ЛМ №133 |
9 | Тер-Карапетянц Давід | ЛМ №133 |
10 | Савіних Дмитро | ЛМ №133 |
11 | Павельчук Роман | ЛМ №133 |
12 | Чуйков Дмитро | ЛМ №133 |
13 | Семенов Євген | ХГ №169 |
14 | Осінський Олексій | ЛМ №133 |
15 | Шаталов Лев | ХСШ №109 |
16 | Садовський Михайло | ЛМ №133 |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Алимова Анастасія | Резерв |
2 | Боцман Олександра | Резерв |
3 | Кошечкіна Дар'я | Резерв |
4 | Чуркіна Олеся | Резерв |
5 | Альмалалха Раія | Резерв |
6 | Іванова Ганна | Резерв |
7 | Бєлобровчук Софія | Резерв |
8 | Фоміна Юлія | Резерв |
9 | Земляна Анастасія | ХСШ №109 |
10 | Лобзова Дар'я | ХСШ №109 |
11 | Скрипка Софія | ХСШ №109 |
12 | Воскресенська Яна | ХСШ №109 |
13 | Александрова Марія | ХСШ №109 |
14 | Вамболь Богдана | ЛМ №133 |
15 | Ткаченко Анастасія | ХСШ №109 |
16 | Мележик Аліна | ЛМ №133 |
17 | Черкашина Марія | ЛМ №133 |
18 | Рибінська Ніка | ЛМ №133 |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Кравченко Максим | Резерв |
2 | Гальперін Максим | Резерв |
3 | Литвиненко Артем | Резерв |
4 | Татарко Денис | Резерв |
5 | Антропов Георгій | Резерв |
6 | Фролов Артем | ЛМ №133 |
7 | Алимов Арсеній | ЛМ №133 |
8 | Олег Щербина | ЛМ №133 |
9 | Антамонов Лев | ЛМ №133 |
10 | Тер-Карапетянц Давід | ЛМ №133 |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Бугрова Поліна | Команда |
2 | Столяренко Марія | Команда |
3 | Фролова Варвара | Команда |
4 | Собко Яна | Команда |
5 | Лаврова Софія | Команда |
6 | Боцман Олександра | Резерв |
7 | Кошечкіна Дар'я | Резерв |
8 | Єрохіна Анастасія | Команда |
9 | Алимова Анастасія | Резерв |
10 | Чуркіна Олеся | Резерв |
11 | Іванова Ганна | Резерв |
12 | Альмалалха Раія | Резерв |
13 | Ярмола Софія | Резерв |
14 | Мележик Марія | ЛМ №133 |
15 | Тулупова Ганна | ХСШ №109 |
16 | Фоміна Юлія | Резерв |
17 | Земляна Анастасія | ХСШ №109 |
18 | Вамболь Владислава | ЛМ №133 |
19 | Погрябняк Вероніка | ХГ №169 |
20 | Жиронкіна Марія | ЛМ №133 |
21 | Морозова Аліса | ЛМ №133 |
22 | Колотенко Єлизавета | ЛМ №133 |
23 | Кочмар Аміна | ЛМ №133 |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Рева Віталій | Команда |
2 | Першин Олексій | Команда |
3 | Кравченко Максим | Резерв |
4 | Литвиненко Артем | Резерв |
5 | Гальперін Максим | Резерв |
6 | Татарко Денис | Резерв |
7 | Рибальченко Іван | Резерв |
8 | Кушнаренко Єгор | Резерв |
9 | Антропов Георгій | Резерв |
Місце | Прізвище, ім'я | Школа |
1 | Бугрова Поліна | Команда |
2 | Фролова Варвара | Команда |
3 | Собко Яна | Команда |
4 | Лаврова Софія | Команда |
5 | Тишенінова Варвара | Команда |
6 | Єрохіна Анастасія | Резерв |
7 | Боцман Олександра | Резерв |
8 | Шукалова Ганна | Команда |
9 | Алимова Анастасія | Резерв |
10 | Чуркіна Олеся | Резерв |
11 | Альмалалха Раія | Резерв |
12 | Осінська Марина | Резерв |
13 | Іванова Ганна | Резерв |
14 | Фоміна Юлія | ЛМ №133 |
15 | Бєлобровчук Софія | ХСШ №109 |
16 | Ярмола Софія | Резерв |