Нормативы

КОМАНДА Сезон 2020

БЛОК №1

"Загальна фізична підготовка"

Прізвище, ім'я Підйом тулуба за 1 хв Скакалка подвійні Човниковий біг 5х5 Згинання та розгинання рук в упорі лежачи
Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка
1 Рева Віталий 70 5 101 2 7,06 4 41 4
2 Собко Яна 51 2 140 3 7,56 3 31 3
3 Фролова Варвара 58 4 92 1 8,09 2 22 2
4 Лаврова Софія 56 3 111 2 7,25 4 23 2
5 Єрохіна Анастасія 61 5 150 3 7,96 2 65 5
6 Алимова Анастасія 62 5 210 5 7,98 2 40 4
7 Литвиненко Артем 67 5 103 2 7,76 2 23 2
8 Кошечкіна Дар'я 60 5 117 2 7,76 2 30 3
9 Боцман Олександра 63 5 - - - - 51 5
10 Альмалалха Раія 57 4 162 3 8,36 1 20 2
11 Іванова Ганна 58 4 107 2 7,80 2 21 2
12 Антропов Георгій 63 5 101 2 7,73 2 34 3
13 Бєлобровчук Софія 53 2 126 2 7,63 3 31 3
14 Фоміна Юлія 57 4 43 1 7,98 2 100 5
15 Кравченко Максим 52 2 15 1 8,26 1 33 3
16 Бондар Ганна 56 3 125 2 8 2 23 2
17 Ярмола Софія 59 4 147 3 8,02 2 34 3
18 Столяренко Марія 61 5 224 5 7,92 2 33 3
19 Бугрова Поліна 62 5 173 4 7,85 2 37 3

 

БЛОК №2

"Техніка"

Прізвище, ім'я Замах на якість Замах на швидкість Пересування на якість Пересування за 30 сек
Оцінка Результат Оцінка Оцінка Результат Оцінка
1 Рева Віталій 2 38 5 4 21 5
2 Собко Яна 2 40 5 4 17 4
3 Фролова Варвара 4 36 5 5 18 5
4 Лаврова Софія 2 32 5 5 19 5
5 Єрохіна Анастасія 4 30 5 5 17 4
6 Алимова Анастасія 4 29 5 4 17 4
7 Литвиненко Артем 3 36 5 2 17 4
8 Кошечкіна Дар'я 3 36 5 4 15 3
9 Боцман Олександра 3 34 5 5 16 4
10 Альмалалха Раія 3 32 5 5 17 4
11 Іванова Ганна 3 29 5 4 16 4
12 Антропов Георгій 2 37 5 4 14 3
13 Бєлобровчук Софія 4 37 5 3 13 2
14 Фоміна Юлія 4 33 5 4 15 3
15 Кравченко Максим 1 23 5 2 14 3
16 Бондар Ганна 3 36 5 2 16 4
17 Ярмола Софія 2 36 5 4 16 4
18 Столяренко Марія 2 31 5 4 17 4
19 Бугрова Поліна 4 38 5 5 19 5

 

БЛОК №3

"Контроль волану"

Прізвище, ім'я Плаский 5 хв Подача у ціль Смеш по лінії Укорочений увесь корт
Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка
1 Рева Виталій 348 5 10 5 17 4 6 5
2 Собко Яна 344 5 7 3 14 3 2 2
3 Фролова Варвара 321 5 7 3 15 4 5 5
4 Лаврова Софія 317 4 9 4 14 3 5 5
5 Єрохіна Анастасія 311 4 10 5 10 2 2 2
6 Алимова Анастасія 313 4 6 3 9 2 2 2
7 Литвиненко Артем 295 3 4 2 13 3 2 2
8 Кошечкіна Дар'я 291 3 8 4 13 3 3 3
9 Боцман Олександра 336 5 8 4 19 4 4 4
10 Альмалалха Раія 338 5 6 3 15 4 3 3
11 Іванова Ганна 304 4 5 2 11 3 4 4
12 Антропов Георгій 270 2 6 3 17 4 0 1
13 Бєлобровчук Софія 276 2 4 2 12 3 4 4
14 Фоміна Юлія 282 3 6 3 10 2 2 2
15 Кравченко Максим 258 1 5 2 8 2 0 1
16 Бондар Ганна 303 4 6 3 11 3 1 1
17 Ярмола Софія 296 3 8 4 13 3 2 2
18 Столяренко Марія 332 5 20 5 12 3 4 4
19 Бугрова Поліна 336 5 15 5 17 4 3 3

 

РЕЗУЛЬТАТИ

Прізвище, ім'я ЗФП Техніка Контроль волану Загальна оцінка
1 Рева Виталій 15 16 19 50
2 Собко Яна 11 15 13 39
3 Фролова Варвара 9 19 17 45
4 Лаврова Софія 11 17 16 44
5 Єрохіна Анастасія 15 18 13 46
6 Алимова Анастасія 16 17 11 44
7 Литвиненко Артем 11 14 10 35
8 Кошечкіна Дар'я 12 15 13 40
9 Боцман Олександра 10 17 17 44
10 Альмалалха Раія 10 17 15 42
11 Іванова Ганна 10 16 13 39
12 Антропов Георгій 12 14 10 36
13 Бєлобровчук Софія 10 14 11 35
14 Фоміна Юлія 12 16 10 38
15 Кравченко Максим 7 11 6 24
16 Бондар Ганна 9 14 11 34
17 Ярмола Софія 12 15 12 39
18 Столяренко Марія 15 15 17 47
19 Бугрова Поліна 14 19 17 50

РЕЗЕРВ Сезон 2020

БЛОК №1

"Загальна фізична підготовка"

Прізвище, ім'я Підйом тулуба за 1 хв Скакалка подвійні Човниковий біг 5х5 Згинання та розгинання рук в упорі лежачи Загальна оцінка
Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка
1 Антамонов Лев 75 5 60 3 7,83 5 30 5 18
2 Алимов Арсеній 53 4 27 2 8,59 3 30 5 14
3 Гусаренко Єлизавета 46 2 25 2 8,88 2 33 5 11
4 Шандибін Анатолій 59 5 10 2 8,45 3 25 5 15
5 Шандибіна Поліна 56 5 46 3 8,13 4 25 5 17
6 Джус Іван 56 5 105 5 8,63 3 - - 13
7 Александрова Марія 51 3 90 4 8,01 4 25 5 16
8 Воскресенська Яна 48 2 65 4 8,26 4 5 1 11
9 Мележик Аліна 43 1 27 2 9,26 1 1 1 5
10 Вамболь Владислава 46 2 65 4 8,52 3 16 3 12
11 Вамболь Богдана 53 4 52 3 7,87 5 12 2 14
12 Ільїнська Марія 49 3 41 3 8,99 2 0 1 9
13 Приходько Поліна 46 2 5 1 9,1 2 18 3 8
14 Сосновий Ігор 47 2 43 3 8,06 4 36 5 14
15 Черкашина Марія 51 3 5 1 9,06 2 11 2 8
16 Гаврилюк Леся 40 1 4 1 9,56 1 0 1 4

БЛОК №2

"Техніка"

Прізвище, ім'я Замах на якість Замах на швидкість Пересування на якість Пересування на швидкість 30 сек Загальна оцінка
Оцінка Результат Оцінка Оцінка Результат Оцінка
1 Антамонов Лев 4 32 5 4 15 4 17
2 Алимов Арсеній 3 33 5 3 7 1 12
3 Гусаренко Єлизавета 5 28 5 4 13 3 17
4 Шандибін Анатолій 3 34 5 4 14 4 16
5 Шандибіна Поліна 4 27 5 4 11 2 15
6 Джус Іван 3 30 5 5 10 2 15
7 Александрова Марія 2 27 5 5 14 4 16
8 Воскресенська Яна 4 28 5 4 14 4 17
9 Мележик Аліна 4 26 5 5 12 3 17
10 Вамболь Владислава 4 32 5 4 17 5 18
11 Вамболь Богдана 3 28 5 4 13 3 15
12 Ільїнська Марія 2 25 5 4 13 3 14
13 Приходько Поліна 3 23 5 5 11 2 15
14 Сосновий Ігор 2 33 5 4 17 5 16
15 Черкашина Марія 3 26 5 2 11 2 12
16 Гаврилюк Леся 4 29 5 2 11 2 13

БЛОК №3

"Контроль волану"

Прізвище, ім'я Плаский 5 хв Подача у ціль Смеш по лінії Укорочений удар увесь корт Загальна оцінка
Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка Результат Оцінка
1 Антамонов Лев 170 1 5 4 8 4 6 5 14
2 Алимов Арсеній - - 9 5 8 4 2 2 11
3 Гусаренко Єлизавета 210 2 1 2 6 3 4 4 11
4 Шандибін Анатолій 220 2 5 4 7 3 1 1 10
5 Шандибіна Поліна 253 3 3 3 7 3 1 1 10
6 Джус Іван 250 3 0 1 8 4 0 1 9
7 Александрова Марія 236 2 6 4 10 5 0 1 12
8 Воскресенська Яна 232 2 4 3 9 4 1 1 10
9 Мележик Аліна 197 1 2 2 8 4 1 1 8
10 Вамболь Владислава 201 1 2 2 11 5 1 1 9
11 Вамболь Богдана 255 3 8 5 5 2 4 4 14
12 Ільїнська Марія 257 3 6 4 9 4 3 3 14
13 Приходько Поліна 258 3 4 3 2 1 2 2 9
14 Сосновий Ігор 258 3 0 1 6 3 2 2 9
15 Черкашина Марія 190 1 2 2 7 3 2 2 8
16 Гаврилюк Леся 190 1 3 3 0 1 2 2 7

РЕЗУЛЬТАТИ

Прізвище, ім'я ЗФП Техніка Контроль волану Загальна оцінка
1 Антамонов Лев 18 17 14 49
2 Алимов Арсеній 14 12 11 37
3 Гусаренко Єлизавета 11 17 11 39
4 Шандибін Анатолій 15 16 10 41
5 Шандибіна Поліна 17 15 10 42
6 Джус Іван 13 15 9 37
7 Александрова Марія 16 16 12 44
8 Воскресенська Яна 11 17 10 38
9 Мележик Аліна 5 17 8 30
10 Вамболь Владислава 12 18 9 39
11 Вамболь Богдана 14 15 14 43
12 Ільїнська Марія 9 14 14 37
13 Приходько Поліна 8 15 9 32
14 Сосновий Ігор 14 16 9 39
15 Черкашина Марія 8 12 8 28
16 Гаврилюк Леся 4 13 7 24