Тренерський колектив

MB 2020

МИХАЙЛО БОРИСОВИЧ СТЕРІН

Заслужений тренер України, тренер вищої категорії з бадмінтону, головний тренер ХБСК.

Тренує дітей із 1992 року. За цей час виховав кілька поколінь професійних спорсменів та успішних людей. Це гравці Національної збірної команди країни, переможці чемпіонатів Європи серед студентів, Кубку Європи, призери Чемпіонату Європи серед юніорів до 15, 17 та 19 років. Неодноразові Чемпіони України, переможці Кубку України, Універсіади, міжнародних та всеукраїнських турнірів.

Підготував 7 майстрів спорту України міжнародного класу, 39 майстрів спорту України. З 2012 року – Заслужений тренер України.

Його вихованці представляли нашу країну у бадмінтоні на I Юнацьких Олімпійських іграх у Сінгапурі 2010 року та Олімпіаді 2012 у Лондоні, ІІ Юнацьких Олімпійських іграх 2014 року в Нанкіні, Перших Європейських Іграх 2015 року у Баку, Других Європейських Іграх у Мінську, Кубку Європейських Чемпіонів у 2019 році у Люксембурзі, Чемпіонатах Світу у 2009-2019 роках (за винятком Олімпійських років, коли Чемпіонат Світу не проводився).

 

Контактна інформація

Тел. (050) 915 20 41; (063) 585 31 21

E-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Kriuchkova 2020

АННА РОДІОНІВНА КРЮЧКОВА

Майстер спорту України з бадмінтону, Заслужений тренер України, тренер вищої категорії. Наставник збірної Клубу, провідний дитячий тренер. Тренер збірної України серед юніорів віком до 19 років.

Учениця Михайла Борисовича Стеріна. З 2010 року виховує юних бадмінтоністів. За цей час виховала 8 Майстерів спорту України.

Серед вихованців Анни – призер чемпіонату Європи серед юніорів до 15 років у 2018 році, бронзові призери командного Чемпіонату Європи серед юніорів до 17 років у 2019 році, учасниця Кубка Європейських Чемпіонів у 2019 році, призери чемпіонату Європи серед молоді до 19 років. Учасники юніорських Чемпіонатів Європи, переможці та призери Чемпіонатів України, всеукраїнських та міжнародних турнірів.

 

Контактна інформація

Тел. (063) 131 56 32

E-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Trinko 2020

МАРГАРИТА ВЯЧЕСЛАВІВНА ТРИНЬКО

Майстер спорту України з бадмінтону, переможець Чемпіонату України серед клубів "Вища Ліга", неодноразова призерка юніорських Чемпіонатів України, різних всеукраїнських змагань. Тренер першої категорії. Виховує молодше покоління нашого Клубу та Резерв Команди.

Учениця Стеріна Михайла Борисовича. З 2013 року присвячує себе тренерській роботі. Величезне бажання займатися улюбленою справою, щира зацікавленість успіхами своїх підопічних стають запорукою високих результатів вихованців Маргарити.

Серед її вихованців Кандидати у Майстри спорту України, переможці та призери Чемпіонатів України серед юнаків та дівчат, безлічі всеукраїнських та міжнародних турнірів. У 2019 році її підопічні стали срібними призерами міського етапу Шкільної Ліги з бадмінтону. У 2022 році вихованці Маргарити увійшли до збірної команди України для участі в Чемпіонаті Європи до 15 років.

 

Контактна інформація

Тел. (099) 635 46 68

E-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Zharkaya 2020

ЄЛИЗАВЕТА ЮРІЇВНА ЖАРКА

Майстер спорту України міжнародного класу з бадмінтону, гравець національної збірної команди країни. Тренер збірної ХБСК та Резерву Команди.

Учениця Михайла Борисовича Стеріна. Учасниця 1-х Юнацьких Олімпійських ігор у Сінгапурі, Всесвітньої Універсіади, 1-х Європейських ігор у Баку, Студентських Європейських ігор у Хорватії, 2-х Європейських ігор у Мінську, Чемпіонатів Світу. Призерка Чемпіонату Європи серед юніорів та Чемпіонату Європи серед студентів. Багаторазова чемпіонка України та неодноразова переможниця етапів Кубку Європи, Кубку України, міжнародних та всеукраїнських змагань.

З 2013 року поєднує професійний спорт із тренерською роботою. Займається підготовкою молодих бадмінтоністів. Серед вихованців Єлизавети Юріївни переможці та призери міжнародних та всеукраїнських турнірів та чемпіонатів України серед юнаків. У 2022 році ії вихованці представлятимуть Україну на чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат до 15 років.

 

Контактна інформація

Тел. (063) 499 24 93

E-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Lesnaya 2020

ВЛАДИСЛАВА РУСЛАНІВНА ЛІСНА

Майстер спорту України з бадмінтону. Тренер молодших вихованців ХБСК та Резерву Команди.

Учениця Михайла Борисовича Стеріна. Учасниця ІІ Юнацьких Олімпійських ігор у Нанкіні, переможець VI Європейських студентських ігор у Португалії, учасниця юніорських Чемпіонатів Європи, Переможець та призер Чемпіонатів України, Кубку України, етапів Кубку Європи, неодноразова переможниця міжнародних та всеукраїнських змагань.

З 2018 року почала займатися тренерською роботою. Займається підготовкою юних бадмінтоністів та Резерву Команди. Серед вихованців Владислави переможці та призери всеукраїнських турнірів та чемпіонатів України серед юнаків.

 

Контактна інформація

Тел. (093) 635 00 61

E-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Alymova 2020

ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА АЛИМОВА

Виховує наймолодших бадмінтоністів нашого Клубу та тренує старшу групу спортсменів.

З 2019 року займається підготовкою юних бадмінтоністів та аматорів. Починала свій бадмінтонний шлях у студентській секції НТУ «ХПІ» у 16 років. Тренувалася у Олега Яковича Толстунова. Саме тут по-справжньому «загорілася» бадмінтоном. До кінця навчання в університеті виконала 1 розряд.

Після тривалої перерви Вікторія Олександрівна повернулася до бадмінтону у 2014 році. На даний момент грає в аматорських змаганнях. З 2017 року бере активну участь у проведенні літніх навчально-тренувальних зборів ХБСК. А з 2019 року розпочала тренерську кар'єру.

Максимальна віддача, багаторічний досвід та відданість своїй роботі та учням стає запорукою високих результатів вихованців Вікторії Олександрівни.

 

Контактна інформація

Тел. (095) 945 11 55

E-mail Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

Gasanov

АНАР НАДИРОВИЧ ГАСАНОВ

Майстер спорту України, тренер першої категорії з бадмінтону. Неодноразовий переможець та призер всеукраїнських та міжнародних турнірів. Дитячий тренер ХБСК.

Вихованець Михайла Борисовича Стеріна. Працює з дітьми з 2007 року. Серед його учнів неодноразові переможці та призери чемпіонатів України, юнацьких чемпіонатів країни, всеукраїнських турнірів. У 2019 році його вихованці стали переможцями міського етапу Шкільної Ліги м. Харкова з бадмінтону.

Професіоналізм, нестандартне мислення, досвід та зацікавленість у кожному дозволяють йому добиватися разом зі своїми учнями високих спортивних результатів.