Запрошуємо Вас у світ бадмінтону!

lubitel2i

У період військового стану заняття у Харкові не проводяться. 

Чекаємо на якнайшвидшу зустріч після ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

 

У чому приходити на перше тренування?

Шорти, футболка, змінне спортивне взуття для залу та спортивний костюм у холодну пору року – все, що Вам потрібно!

Ракетка для перших занять буде надана тренером.

Надалі Ваш Тренер допоможе індивідуально підібрати ракетку, яка якнайкраще підійде саме Вам і допоможе розкрити повною мірою всі Ваші здібності.

Для тих, кому сподобається на перших заняттях і він усвідомлено вирішить присвятити себе улюбленій грі, ми розповімо докладніше про екіпірування спортсмена-бадмінтоніста.

Взуття:

Дуже важливо, щоб підошва кросівок мала гарний контакт із підлогою та дозволяла правильно працювати стопі. Для занять бадмінтоном розроблені спеціальні кросівки, що сконструйовані з урахуванням навантажень на стопу під час гри. Вони дозволяють спортсмену уникнути травм під час переміщень кортом, оптимізують навантаження на хребет гравця. Лідером у виробництві спеціальних кросівок для бадмінтону є всесвітньо відома фірма "Yonex". Правильно підібрати такі кросівки завжди допоможуть Ваші Тренери. Для любителів бадмінтону ми рекомендуємо такі моделі кросівок, які, крім відмінного дизайну, враховують усі фізіологічні особливості гравця та порадують своєю вартістю.

Yonex SHB 36 M yellow 02  Yonex SHB 36 white pink 01 Yonex SHB 65 R3 Black Blue

Ракетки:

Сьогодні вони бувають різних моделей, відрізняються за ігровими характеристиками та ціною. І якщо Ви тільки починаєте грати, не обов'язково купувати найдорожчу ракетку. Необхідно підібрати ракетку, яка підходить саме Вам. Ту, яка найзручніше «лежить» у Вашій руці і має відповідний рівень гнучкості та міцності. Наші тренери мають великий досвід в індивідуальному підборі оптимальної моделі. І легко допоможуть Вам вирішити це важливе питання – питання вибору саме Вашої ракетки.

Для гравців-початківців ми рекомендуємо такі ракетки:

star clubYonex Astrox Smash flame 02yonex astrox 01 feel 01yonex astrox 01 ability 01

Вони допоможуть швидше вивчити правильну техніку ударів і з перших занять розвинути почуття волану.

Волани:

Бувають пластикові та пір'яні. Якщо ви тільки починаєте, то "правильні" пластикові волани ідеально вам підійдуть. Вони більш стійкі та дешеві, їхній політ наближений до польоту справжнього пір'яного волану. Починати грати в бадмінтон пір'яними воланами слід тоді, коли Ви вже досягли певного рівня майстерності, і пластиковий волан не дозволяє виконати задумані технічні елементи. Граючи «пером» можна виконати більш тонкі удари та підрізки, які поки не виходять у гравців-початківців.

Загальновизнаний найкращим у світі пластиковий волан - Yonex Mavis 350, буде наданий Вам під час занять у нашому Клубі.

mavis-350

Якщо Ви вже впевнено керуєте пластиковим воланом і хочете перейти на більш високий рівень гри – для Вас ми рекомендуємо пір'яні волани, які поєднують у собі гарні ігрові характеристики та прийнятну ціну.

 youhe-100

Детальну інформацію щодо розкладу та змісту тренувань, задати будь-які питання, що Вас цікавлять, Ви можете за телефонами, вказаними в розділі нашого сайту - Контакти