Запрошуємо Вас у світ бадмінтону!

У період військового стану заняття у Харкові не проводяться. 

Чекаємо на якнайшвидшу зустріч після ПЕРЕМОГИ! Слава Україні!

 

У чому приходити на перше тренування?

Шорти, футболка, змінне спортивне взуття для залу, світлі шкарпетки та спортивний костюм у холодну пору року – все, що вам потрібно!

Ракетка для перших занять буде надана тренером.

Надалі Ваш Тренер допоможе індивідуально підібрати ракетку, яка найкраще підійде саме Вашій дитині та допоможе розкрити повною мірою її здібності.

Для тих, кому сподобається на перших заняттях і він усвідомлено вирішить присвятити себе улюбленій грі, ми розповімо докладніше про екіпірування юного спортсмена-бадмінтоніста:

Взуття:

Дуже важливо, щоб підошва кросівок мала гарний контакт із підлогою та дозволяла правильно працювати стопі дитини. Для занять бадмінтоном розроблені спеціальні кросівки, що сконструйовані з урахуванням навантажень на стопу під час гри. Вони дозволяють спортсмену уникнути травм під час переміщень кортом, оптимізують навантаження на хребет гравця. Лідером у виробництві спеціальних кросівок для бадмінтону є всесвітньо відома фірма Yonex. Правильно підібрати такі кросівки завжди допоможуть Ваші Тренери. Для дітей ми рекомендуємо моделі із серії "Junior", які крім відмінного дизайну, враховують усі фізіологічні особливості зростаючого організму дитини:

                                IMG 3946 186x136     IMG 3948 186x117

Ракетки:

Сьогодні вони бувають різних моделей, відрізняються за ігровими характеристиками та ціною. І якщо Ви тільки починаєте грати, не обов'язково купувати найдорожчу ракетку. Необхідно підібрати ракетку, яка підходить саме Вам. Ту, яка найзручніше «лежить» у Вашій руці, і має відповідний рівень гнучкості та міцності. Наші тренери мають великий досвід у індивідуальному підборі оптимальної моделі. І легко допоможуть Вам вирішити це важливе питання – питання вибору саме Вашої ракетки.

Для гравців-початківців ми рекомендуємо такі ракетки:

raketka badminton nanoray 10f lime cross2 186x186   fz forza supreme 4000 cross 186x186   star future main 1 186x186

Вони відмінно підійдуть для спортсменів-початківців і допоможуть швидше вивчити правильну техніку ударів, з перших занять розвинути "почуття волану".

Якщо зріст Вашої дитини поки невеликий, для неї - спеціальні дитячі ракетки серії "Junior". Вони мають укорочену та витончену ручку, яка відмінно лягає в долоню дитини, та полегшену вагу. А голова і стрижень ракетки не відрізняються від "дорослих" моделей, що дозволить малюку у майбутньому легко і швидко перейти на професійну "дорослу" ракетку. Про юніорські моделі ракеток Вас зможе проконсультувати Ваш тренер.

fz graphite junior 1 186x186             star junior main 681x1200 1 1

Волани:

Бувають пластикові та пір'яні. Якщо Ви тільки починаєте, "правильні" пластикові волани Вам ідеально підійдуть. Вони більш стійкі та дешеві, їхній політ наближений до польоту справжнього пір'яного волану. Починати грати пір'яними воланами слід тоді, коли Ви вже досягли певного рівня майстерності, і пластиковий волан не дозволяє виконати задумані технічні елементи. Граючи «пером» можна виконати більш тонкі удари та підрізки, які поки не виходять у гравців-початківців.

Загальновизнаний найкращим у світі пластиковий волан - Yonex Mavis 350, буде наданий Вам під час занять у нашому Клубі.

mavis-350

Детальну інформацію щодо розкладу та змісту тренувань, задати будь-які питання, що Вас цікавлять, Ви можете за телефонами, вказаними у розділі нашого сайту - Контакти