Партнерам і спонсорам

Ласкаво просимо до команди Харківського бадмінтонного спортивного клубу!

Наші цілі:

- популяризація та розвиток бадмінтону як ігрового виду спорту в Україні;

- виховання здорового молодого покоління шляхом розвитку дитячо-юнацького спорту;

- cтворення сприятливих умов для підготовки бадмінтоністів світового класу;

- всебічний розвиток аматорського та ветеранського бадмінтону;

- пропаганда здорового способу життя шляхом залучення до занять спортом;

- виховання унікальними засобами спорту гідних громадян нашої країни.

Сьогодні наш Клуб – це 7 Майстрів спорту України міжнародного класу та 39 Майстрів спорту України. Учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів Світу та Європи, Світової Універсіади. Переможці Кубка Європи та чемпіонату Європи серед студентів. Неодноразові призери юніорських чемпіонатів Європи, чемпіони України, переможці Кубка України, різноманітних міжнародних та всеукраїнських турнірів.

І на шляху до мети ми мріємо зустріти однодумців! Ми запрошуємо Вас стати друзями, партнерами та спонсорами Харківського бадмінтонного спортивного клубу.

Стільки добра треба зробити! Ось тільки мала частина:

- допомога у забезпеченні екіпіруванням збірної команди ХБСК та повноцінного навчально-тренувального процесу для юних спортсменів ХБСК;

- допомога в організації виїздів на всеукраїнські та міжнародні змагання;

- участь у проведенні щорічних традиційних змагань: міжнародного юніорського турніру "KBSC OPEN", міжнародного турніру любителів та ветеранів із бадмінтону "Слобожанська осінь".

Ми вміємо дружити і бути щирими та надійними партнерами. Зробимо все для просування Вашої торгової марки та успішності Вашого бізнесу.

Ми підготували Партнерські та Спонсорські пакети із пропозиціями, в яких розглянуто переваги партнерства з Харківським бадмінтонним спортивним Клубом.

Детальну інформацію ми раді будемо повідомити Вам під час особистої зустрічі або по телефону:
050 915 20 41, Стерін Михайло Борисович, Заслужений тренер України.

Електронна адреса: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.">Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.